سرورهای دستگاه بی سیم

دی ۱۳, ۱۳۹۹

سرورهای دستگاه بی سیم شرکت موگزا ( MOXA ) گزینه ایده آل برای اتصال دستگاه های سریال یا اترنت شما هستند. مانند PLC ها ، مترها و سنسورها،به یک شبکه بی سیم ، بدون جلوگیری از دردسر اجرای کابل شبکه به هر دستگاه.

همانطور که می دانید، سرور های دستگاه بی سیم شرکت موکسا به دو دسته تقسیم می شوند: ۱- NPort IAW5000A   I/O Serie

۲- NPort W2150A/W2250A Series

NPort IAW5000A   I/O Serie

NPort® W2150A و W2250A گزینه ایده آل برای اتصال دستگاه های سریال و اترنت مانند PLC ، متر و سنسورها به یک شبکه بی سیم است. نرم افزار ارتباطی شما از هرجای شبکه بی سیم امکان دسترسی به دستگاه های سریال را خواهد داشت.

علاوه بر این ، سرورهای دستگاه بی سیم به کابل کمتری نیاز دارند و برای برنامه هایی که شامل شرایط سیم کشی دشوار هستند ایده آل هستند.

 در حالت زیرساخت یا حالت موقت ، NPort® W2150A و NPort® W2250A می توانند به شبکه های Wi-Fi در دفاتر و کارخانه ها متصل شوند تا کاربران بتوانند بین چندین AP (نقاط دسترسی) جابجا شوند یا پرسه بزنند و یک راه حل عالی ارائه دهند برای دستگاههایی که مرتباً از مکانی به مکان دیگر منتقل می شوند.

۲- NPort W2150A/W2250A Series

NPort® W2150A و NPort® W2250A می توانند به شبکه های Wi-Fi در دفاتر و کارخانه ها متصل شوند تا کاربران بتوانند بین چندین AP (نقاط دسترسی) جابجا شوند یا پرسه بزنند و یک راه حل عالی ارائه دهند برای دستگاههایی که مرتباً از مکانی به مکان دیگر منتقل می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید