محصولات rohde & schwarz

رود اند شوارتز(rohde & schwarz)

محصولات rohde & schwarz  (رود اند شوارتز) طیف وسیعی از محصولات و کالاهای الکترونیک را برای مشتریان مختلف از صنایع سنگین، تاسیسات زیربنایی و دولت ها توسعه داده، تولید می کند و به فروش می رساند. شرکت از منظر تکنولوژی و فروش در زمینه کاری خود از جمله ارتباطات بیسیم و ابزارهای اندازه گیری و تست RF، انتشار محتوا، کنترل ترافیک هوایی و همچنین ارتباطات نظامی از بستر امواج رادیویی پیشرو می­ باشد. شبکه خدمات و پشتیبانی جهانی رود-شوارتز امنیت سرمایه گذاری انجام شده توسط مشتری را تضمین می­ نماید.

محصولات rohde & schwarz :

هوافضا-دفاع-امنیت

شرکت رود-شوارتز شریک و همراه بلند مدت و نزدیک برای دولت ها و مراجع صلاحیت دار و همین طور شرکتهای فعال در زمینه تولید تجهیزات هوافضا و صنایع نظامی و شاخه های مختلف نیروهای نظامی است.

محصولات rohde & schwarz مربوط به هوافضا - دفاع- امنیت:

محصولات rohde & schwarz

انتشار و رسانه

محصولات rohde & schwarz (رود اند شوارتز ) بیش از ۷۰ سال است که در زمینه پخش و انتشار صدا و تصویر فعال می کند. این شرکت نقش عمده ای در توسعه انتشار از استانداردهای آنالوگ و دیجیتال و فرمت های بروز صوت و تصویر ایفا کرده است. امروزه رود-شوارتز راهکارهای مختلف موردنیاز در بخش های مختلف زنجیره پخش وانتشار صدا و تصویر را از تولید و ضبط در استودیو تا انتقال سیگنال ها ارائه می­ نماید. رود-شوارتز همواره راهکارهای بهینه برای تولیدکنندگان محتوا، کاربران شبکه و سازندگان تجهیزات ارائه می ­نماید.

محصولات rohde & schwarz انتشار و رسانه :

محصولات انتشار و رسانه

انتشار و رسانه

رود اند شوارتز یکی از بزرگترین تولیدکننده های ادوات الکترونیک تست و اندازه گیری است، تولیدات این شرکت تنظیم و ارضای استاندارد ها در تحقیقات، توسعه، تولید و سرویس را برعهده دارد. به عنوان یک شریک مطمئن برای صنایع و بهره برداران شبکه رود-شوارتز طیف وسیعی از بهترین راهکارهای دانش محور را برای جدیدترین تکنولوژی های بیسیم و همینطور RF و مایروویور تا ۵۰۰ گیگاهرتز ارائه می­ نماید.

محصولات rohde & schwarz مربوط به تست و اندازه گیری:

محصولات تست و اندازه گیری

این مقاله از سایت زیر استخراج شده است :

https://www.rohde-schwarz.com