سرورهای دستگاه سریال

آذر ۲۳, ۱۳۹۹

سرورهای دستگاه سریال به چند دسته تقسیم می شود اما قبل از معرفی آنها بهتر است مطالعه ای در مورد برخی از مفاهیم موکسا داشته باشیم.

Moxa با دارا بودن بیش از ۵۰۰ محصول اتصال سری USB ، از سال ۱۹۸۷ متعهد به ارائه راه حل های صنعتی قابل اعتماد برای اتصال دستگاه شده است. به عنوان یک رهبر صنعت در سراسر جهان ، نمونه کارها شامل محصولات دارای گواهینامه های خاص صنعت برای محیط های صعب العبور، برنامه های راه آهن ، هوشمند است. سیستم های حمل و نقل و اتوماسیون نیرو می باشد.

انواع سرورهای دستگاه سریال:

سرورهای دستگاه عمومی

سرورهای دستگاه NPort ما دستگاه های سریال شما را در یک لحظه آماده شبکه می کنند. اندازه جمع و جور آنها ، آنها را برای اتصال دستگاههایی مانند کارت خوان و پایانه های پرداخت به یک شبکه اترنت مبتنی بر IP ایده آل می کند.

سرورهای دستگاه Combo

راه حل های سرور دستگاه سریال یکپارچه Moxa ویژگی های زیادی را در یک طرح همه در یک قرار می دهد که ترکیبی از یک سوئیچ مدیریت شده اترنت ، ورودی و خروجی از راه دور و سرویس گیرنده بی سیم را در یک دستگاه واحد ترکیب می کند.

 این طراحی می تواند چندین مورد از پروژه را در کسری از فضای مورد نیاز دستگاههای جداگانه برآورده کند ، و هم پیکربندی دستگاه را ساده می کند و هم هزینه های عملیاتی و نگهداری را کاهش می دهد.

سرورهای دستگاه بی سیم

سرورهای دستگاه بی سیم ما گزینه ایده آل برای اتصال دستگاه های سریال یا اترنت شما هستند – مانند PLC ها ، مترها و سنسورها – به یک شبکه بی سیم ، بدون جلوگیری از دردسر اجرای کابل شبکه به هر دستگاه.

سرورهای دستگاه صنعتی

سرورهای دستگاه های صنعتی حفاظت در برابر موج افزایش یافته و دارای گواهینامه هایی برای مکان های خطرناک از جمله وسایل نقلیه و جاده هستند. علاوه بر این ، تمام دستگاه ها برای اطمینان از اتصال مطمئن سریال به اترنت هنگام کار در محیط های سخت مانند اتوماسیون نفت و گاز و برق طراحی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید