محصولات moxa

نمایندگی فروش محصولات موگزا

شرکت موکسا یا موگزا و همینطور محصولات Moxa  پیشرو در زمینه تجهیزات موردنیاز در ارتباطات صنعتی بر بستر شبکه، پردازش و راهکارهای اتوماسیون جهت تحقق اینترنت اشیا در مقیاس صنعتی می باشد.

moxa با تجربه ۳۰ سال فعالیت صنعتی با استفاده از فرآورده های Moxa  خود بیش از ۳۰ میلیون دستگاه را در سراسر جهان به یکدیگر متصل نموده و شبکه ای از خدمات و توزیع محصول را در بیش از ۷۰ کشور دنیا توسعه داده است.

محصولات موکسا طیف کاملی از راهکارهای خلاقانه و با کیفیت بالا را جهت بکارگیری در صنایع مختلف از جمله صنایع خودروسازی، حمل و نقل ریلی هوشمند، حمل و نقل شهری هوشمند، نفت و گاز، کشتی سازی و معادن ارائه می نماید.

شرکت بازرگانی ایران نمایندگی فروش محصولات Moxa در ایران می باشد که برای رفاه شما عزیزان می توانید از بخش ثبت سفارش از قیمت محصولات Moxa اطلاع حاصل نمایید.

تجربه و تخصص در ساخت محصولات Moxa  به شرکای صنعتی، ابزار موردنیاز جهت مهار و بکارگیری قدرت اتوماسیون بر بستر شبکه را ارائه می نماید تا بدینوسیله بتوانند فرآیندهای خود را هوشمند تر، ایمن‌تر و کاراتر اجرا نمایند.

محصولات موگزا

سه شاخه اصلی محصولات Moxa عبارتند از :

  • Industrial Network Infrastructure(شبکه زیرساخت های صنعتی)
  • Industrial Edge Connectivity(ارتباط پذیری لبه های صنعتی شبکه )
  • Industrial Computing(پردازش صنعتی)

هرکدام از زیر شاخه های اصلی محصولات موگزا را برای شما به طور خلاصه توضیح خواهیم داد و به خاطر تنوع محصولات ، برای استعلام قیمت محصولات Moxa هم میتوانید از بخش ثبت سفارش استفاده کنید و یا با تماس با مشاوران ما از قیمت روز محصولات مطلع شوید.

محصولات Industrial Network Infrastructure

موکسا اجزای موردنیاز جهت توسعه ساختار شبکه مبتنی بر اتصال سیمی و یا وایرلس در محدوده­ی وسیعی از کاربردها و صنایع شامل پالایشگاه­ها، حمل و نقلی ریلی، نیروگاه­ها و غیره را در اختیار کاربران قرار می­دهد.محصولات موکسا باتوجه به مشخصات خلاقانه آنها که ناشی از تخصصی فراگیر است شناخته می­شوند.

دستیابی به امنیت سایبری، بهینه سازی شبکه  و مدیریت آسان شبکه که منجر به افزایش قابلیت اطمینان در محیط های صنعتی می­شود از جمله ویژگی های محصولات و راهکارهای ارائه شده توسط موکسا است.

Industrial Network Infrastructure

Ethernet Switches (محصولات Moxa)

موگزا انواع مختلفی از سوئیچ های صنعتی شبکه را با گرید کیفیت صنعتی و قابلیت هایی همچون افزونگی شبکه، استحکام امنیتی، قابلیت مدیریت آسان شبکه و ارزندگی بالا تولید و عرضه می­نماید.

سبد وسیع محصولات موگزا شامل سوئیچ های مدیریت شده و غیر مدیریت شده، سویچ های POE، سوئیچ های با قابلیت اتصال در رک و همچنین سوئیچ های طراحی شده جهت بکارگیری در حمل و نقل ریلی که منطبق بر استاندارد EN 50155 می­باشد را شامل می­شود.

Secure Routers محصولات موگزا

Secure Routers (محصولات Moxa)

موکسا روترهای صنعتی امن گیگابیت جهت بکارگیری در کاربری های مهم را با قابلیت دسترسی ریموت به صورت کاملا امن ارائه می نماید. روتر های IES 61375-2-5 موگزا قابلیت مدیریت ترافیک داده را ارائه می­نمایند.

تجهیزات شبکه صنعتی

Wireless AP/Bridge/Client

Wireless AP/Bridge/Client

محصولات wireless AP/bridge/client در تطابق با IEEE 802.11n جهت کارکرد در شرایط سخت محیط های صنعتی طراحی شده اند. مقاومت الکترومگنتیک بالا تجهیزات را در برابر اغتشاشات الکترومگنتیک محافظت می­نمایند، ایزولاسیون گالوانیک از آنها دربرابر ناپایداری ولتاژ محافظت می­کند و محدوده ­ی دمایی وسیع کارکرد و مقاومت در برابر شوک و ارتعاش، عملکرد مطمئن آن‌ها را در سخت ترین شرایط تضمین می­نماید.

Cellular Gateways/Routers

محصولات صنعتی سلولی موکسا جهت بکارگیری در شبکه های وسیع وایرلس که شامل تجهیزات سریال و اترنت در بستر شبکه سلولی هستند، طراحی شده اند. باتوجه به نیاز روزافزون به پهنای باند بالا در شبکه­های وایرلس وسیع(WWAN) اکنون موکسا محصولاتی را ارائه می­نماید که ارتباطات ۴G-LTE را پشتیبانی می­نمایند. این موضوع امکان دسترسی ریموت به تجهیزات در بستر شبکه را فراهم می­ آورد.

Cellular Gateways/Routers

Ethernet Media Converters

مبدل های بستر موکسا، امکان تبدیل دیتای اترنت به سیگنال های فیبر نوری را به صورت مطمئن و پایدار حتی در شرایط محیطی سخت موجود در سایت های صنعتی فراهم می­آورند.

Ethernet Media Converters

Secure Remote Access

امکان دسترسی ریموت به صورت امن، آسان و منعطف جهت انجام تنظیمات، نگهداری و عیب یابی تجهیزات با استفاده از اتصال ریموت امن موکسا امکان پذیر می­شود. باتوجه به کاهش هزینه و زمان دسترسی این روش ارتباط، امکان گسترش فعالیت را برای تولیدکنندگان ماشین آلات صنعتی ضمن حفظ رضایت مشتریان فراهم می­آورد.

Secure Remote Access

محصولات Industrial Edge Connectivity

Industrial Edge Connectivity

محصولات موکسا دارای سبدی فراگیر از محصولات جهت ایجاد ارتباط بین ابزار و تجهیزات قرارگرفته در لبه شبکه با هسته اصلی می­باشد. بدین ترتیب امکان جمع آوری و انتقال اطلاعات، صوت و تصویر از بستر شبکه فراهم می­شود. محصولات مربوطه از طریق پورت سریال، گیت وی ها و تجهیزات I/O هوشمند امکان یکپارچه سازی و ایجاد ارتباط و مدیریت چند شبکه محلی و سامانه تحت شبکه را فراهم می­آورد.

Serial Device Servers

سبد محصولات موکسا شامل بیش از ۵۰۰ محصول با قابلیت دریافت اطلاعات به صورت پروتکل یو اس بی یا سریال می­باشد که راهکارهای مطمئنی را برای ارتباطات صنعتی پیشنهاد می­نمایند. محصولات موکسا به عنوان پیشرو در این زمینه، دارای تاییدیه های عملکرد در شرایط سخت محیطی در صنایع مختلف از جمله حمل و نقل ریلی، حمل و نقل شهری هوشمند و اتوماسیون تولید و انتقال انرژی می­باشند.

Serial Device Servers

Serial Converters

مبدل­های تبدیل پروتکل سریال، امکان ارتباط دستگاه­های دارای پروتکل های سریال مختلف با یکدیگر را فراهم می­آورد. مبدل های سریال به سریال امکان تبدیل پروتکل RS232 به RS-422/485 و مبدل های سریال به فیبر امکان تبدیل هر سه آنها به فیبر نوری را فراهم می­آورند.

Serial Converters

Protocol Gateways

گیت وی های ثبت اختراع شده fieldbus-to-Ethernet نه تنها دستگاه­های با پورت سریال را به شبکه اترنت متصل می­نماید، بلکه دارای قابلیت تبدیل چندین ارتباط با پروتکل های مختلف از جمله Modbus و EtherNet/IP می­باشند.

Protocol Gateways

Multiport Serial Boards

Multiport Serial Boards

به پشتوانه سی سال تجربه در زمینه تکنولوژی بردهای با چند پورت سریال، موگزا می­تواند یکی از جامع ترین محصولات در زمینه بردهای با چند پورت سریال در رده کیفی صنعتی را ارائه نمیاد. MOXA بردهای سریال را در رنج وسیعی از نوع اسلات ارائه می نماید از جمله انواع PCIe تا PC/104 .

Controllers and I/Os

موکسا محدوده وسیعی از کنترلرها و محصولات I/O را ارائه می­نماید. این نوع از محصولات در بالاترین سطح تکنولوژی طراحی و ساخته شده اند به گونه ای که سرعت بالاتر در پاسخ I/O در عین اطمینان از دقت انتخاب داده ها را امکان پذیر می­نماید. Click&Go Plus موکسا پیکربندی منطق های کنترل را ساده سازی می­نماید و از چندین OT/IT پروتکل پشتیبانی می­نماید و به این ترتیب کاربردهای اینترنت اشیا را برای کاربران ساده تر می­نماید. این نوع از محصولات MOXA به خوبی در حال بکارگیری در کارخانه­ها، صنایع انرژی و حمل و نقل و زیرساخت های شهری، می­باشد.

Controllers and I/Os

محصولات Industrial Computing

موکسا محدوده وسیعی از پردازش گر های بدون فن با کیفیت صنعتی به همراه نمایشگر که قابلیت بکارگیری در شرایط محیطی سخت را دارا باشند، ارائه می­کند.

این محصولات جهت کارکرد مطمئن و پایدار تحت شرایط سخت محیطی همچون محدوده وسیع دمایی، رطوبت بالا، ارتعاشات و نوسانات تغذیه ساخته شده اند. این محصولات Moxa بخوبی در اتوماسیون مورد نیاز در صنایع سنگین، مدیریت انرژی خورشیدی، مدیریت آب و فاضلاب، حمل و نقل، نفت و گاز و کشیترانی در حال استفاده هستند.

این مقاله از سایت اصلی Moxa ترجمه شده است .

محصولات Industrial Computing