محصولات planet

محصولات پلنت (planet)

شرکت پلنت (planet) در سال ۱۹۹۳ تاسیس گردید و محصولات پلنت planet امروزه تبدیل به یکی از  پیشرو ها در زمینه تجهیزات مورد استفاده در بستر شبکه شده است.

شرکت پلنت خلاقیت در توسعه  محصولات مورد استفاده بر بستر شبکه را به عنوان هدف اصلی خود درنظر گرفته و به این ترتیب موفق به طراحی و تولید محصولات پلنت و ارائه راهکارهای خلاقانه در زمینه انتقال اطلاعات، صوت و تصویر بر مبنای تکنولوژی شبکه گردیده است.

در عین حال محصولات planet در کنار توجه خاص به خلاقیت در تولیدات، به تبعیت از ساختارهای جهانی و تطابق با آنها متعهد بوده است.

محصولات planet

خلاقیت در محصولات planet

شرکت planet تمرکز ویژه ای به ارائه راهکارهای با کیفیت در طیف وسیعی از تولیدات خود دارد تا امکان ارضای تقاضای روزافزون شکل گرفته از سوی کسب و کارها، مراکز آموزشی، مراکز اقتصادی و بهداشتی و صنایع مختلف و دولتها فراهم گردد.

سابقه طولانی محصولات پلنت در خلاقیت و نوآوری، زیربنای حرکت جهشی این شرکت و دستیابی به محصولات با کیفیت و بروز را ایجاد نموده است .

تمام محصولات و فناوری های planet براساس مفهوم بکارگیری قدرت IP توسعه داده شده­ اند تا بدین ترتیب امکان صرفه جویی در مصرف انرژی، نصب آسان و نسبت هزینه به کارایی بالاتر در اختیار مشتریان قرار بگیرد.

نمایندگی محصولات پلنت (planet)

برخی از محصولات را برای شما معرفی می نماییم:

محصولات planet

Planet Broadband Communication

Planet Home Automation

Planet Network Security

Planet Network Peripheral

Planet Network Management

Planet LAN Switches

Planet Industrial Ethernet

Planet Power over Ethernet

Planet Media Conversion

Planet Wireless LAN

Planet IP Surveillance

Planet IP Telephony

 

محصولات پلنت

محصولات پلنت مانند محصولات Moxa در زمینه تجهیزات شبکه کارایی بیشتری دارند.

مشتریان گرامی می توانند جهت استعلام محصول مورد نظرخود از بخش ثبت سفارش و یا با تماس تلفنی از قیمت محصولات planet اطلاع پیدا نمایند.

این مقاله از سایت رسمی Planet ترجمه شده است.

محصولات planet