تجهیزات شبکه صنعتی

ما بهترین خدمات را برای شما مشتریان ارائه می دهیم

مرکز بازرگانی ایران

شرکت تهران نوید طاها در سال ۱۳۸۱ جهت انجام امور بازرگانی و تامین تجهیزات موردنیاز شرکت ها و سازمان های پژوهش محور و یا دارای تولیدات با سطح دانشی بالا با شماره ثبتی ۱۸۶۴۷۲ در سازمان ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید. با هدف گسترش همکاری های بین المللی و ایجاد هم افزایی بین شرکتهای داخلی فعال در این زمینه، مرکز بازرگانی ایران به عنوان اتاق هماهنگی تاسیس گردید.
شرکت تهران نوید طاها مفتخراست که در ۱۷ سال گذشته تجربیات گرانبهایی در زمینه ارتباط موثر و تامین تجهیزات از برندهای معتبر جهانی کسب و به صنایع دانش محور کشور در راستای نیل به اهداف ایشان خدمت نموده است. هدف شرکت در شرایط حاضر تسهیل دسترسی شرکتها و سازمان ها به قطعات و تجهیزات با سطح تکنولوژی بالا و کاهش هزینه های مربوطه می باشد.

تامین مستمر قطعات و تجهیزات از برندهای  Amphenol , ANALOG DEVICES , ROHDE&SCHWARZ , PLANET ,MOXA، ORing   طی سالیان اخیر عمده فعالیت مرکز بازرگانی ایران را به خود اختصاص داده است و  در حال حاضر تمرکز اصلی مرکز بر حفظ جریان تامین کالای مشتریان گرامی می باشد تا از هرگونه وقفه در فعالیت های آن ها در شرایط سخت فعلی جلوگیری شود.